Stacja Diagnostyczna Wawer

Stacja Diagnostyczna Warszawa Wola
Stacja Diagnostyczna Wawer

Należymy do jednej z najprężniej działających firm zajmujących się diagnostyką samochodową oraz badaniami technicznymi pojazdów. Zdobywane latami doświadczenie skutkuje wysoką jakością świadczonych usług w naszych punktach kontroli pojazdów. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie znakomitych fachowców, znających realia rynkowe oraz ciągle doskonalących się, aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Nasza praca to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność. Od początku fascynujemy się motoryzacją, przez co stale poszerzamy wiedzę w zakresie przeglądów samochodowych i dzięki temu możemy zapewnić, że auto po wizycie u Nas będzie dokładnie zdiagnozowane.

Wszystkie czynności wykonywane w stacji kontroli pojazdów Warszawa Wawer podczas Państwa wizyty są zgodne z Dz.U. nr 0 poz. 996 z dn. 07.09.2012 r obowiązującym od dn. 08.10.2012 r a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w ewidencjonowanym systemie elektronicznym.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, w związku z tym praktykujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz staramy się zapewnić zawsze fachowe wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów.

W przygotowanej ofercie posiadamy pełen zakres przeglądów i badań technicznych pojazdów. Wykonujemy diagnostykę samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych do 3,5 tony, motocykli, ciągników rolniczych czy samochodów sprowadzonych z zagranicy.

Poza badaniami technicznymi posiadamy w ofercie inne usługi dodatkowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na osobnej stronie i bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej stacji zlokalizowanej w Warszawie na Wał Miedzeszyński 200.